.

.

New
50pcs 10x4mm Сребрен Тон 316L не ' Рѓосувачки Челик Завртка Око Кауција Иглички Врвот Drilled Pendant Clasps Накит Наоди Додатоци F2268

50pcs 10x4mm Сребрен Тон 316L не ' Рѓосувачки Челик Завртка Око Кауција Иглички Врвот Drilled Pendant Clasps Накит Наоди Додатоци

DEN 190.00
DEN 210.72

Стока
Достапно.

50pcs 10x4mm Сребрен Тон 316 L не ' Рѓосувачки Челик Завртка Око Кауција Иглички Врвот Drilled Pendant Clasps Накит Наоди Додатоци F2268
1)Материјал : Нерѓосувачки Челик
2)Големина : 10x4mm
3)Бои : сребрена на ѕвонење
4)Количина : 50pcs/многу
5)Пакување : 50pcs/opp вреќа
6)Тежина : 10g/многу
7)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, UPS-от, DHL и така натаму (Освен оддалечените области).
8)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ . И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
9)Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Челик
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Бренд Име:
SAUVOO
Објектот Тежина:
0g
Број На Модел На:
F2268
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
завртка око
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бои:
тон сребро.
КОЛИЧИНА:
50pcs/многу
Пакување:
50pcs/opp вреќа
Големина:
10x4mm
Тежина:
10g/lot
Тип:
сребро завртки очите
дизајн:
нерѓосувачки челик завртки очите
Функција:
завртка око кауција
Шема:
завртка око иглички
Свеж

Избор на клиенти