.

.

New
5yards 10мм Рамен Грб Боја на слонова коска Двојно ABS Бисер Синџир се Тркалаат Овална Форма Diy додатоци рачно изработени Материјали Облека и Прибор за

5yards 10мм Рамен Грб Боја на слонова коска Двојно ABS Бисер Синџир се Тркалаат Овална Форма Diy додатоци рачно изработени Материјали

DEN 215.00
DEN 306.72

Стока
Достапно.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА! Материјал : Бисер Бои : слонова коска Големина : 10мм Должина : 5yards/многу Пакување : 5yards/opp вреќа
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
станот назад бисер синџир
Бренд Име:
lae1sa
Објектот Должина:
0.1cm
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Објектот Ширина:
0.1cm
Број На Модел На:
EL876
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Тежина:
42g
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Пластични
Големина:
10mm
Свеж

Избор на клиенти