.

.

New
10Pcs Бебе Pacifier Клипови Дрво Цртан филм Пеперутка Шема Мешана Боја Симпатична Бебе Soother Clasps 38x22mm

10Pcs Бебе Pacifier Клипови Дрво Цртан филм Пеперутка Шема Мешана Боја Симпатична Бебе Soother Clasps 38x22mm

DEN 204.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Материјал :
Дрво+Железо
Големина на :
Прибл : 38x22mm Дупка големина : 20x3mm Дебелина : 12mm конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
По Случаен Избор
Количина :
Ќе добиете 10 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка
Овие предмети се меша по случаен избор,па боја на Pacifier Клипови што сте го добиле можат да бидат не баш исто како слика шоу.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Дрво
Големина:
J2339
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти