.

.

New
5Meter Мешана боја на Стакло Beaded Жица Завиткан Синџир,Rosary Фацетирани Месинг Позлатен Синџир,Жените Ѓердан хривнија Накит Наоди

5Meter Мешана боја на Стакло Beaded Жица Завиткан Синџир,Rosary Фацетирани Месинг Позлатен Синџир,Жените Ѓердан хривнија Накит

DEN 811.00
DEN 863.04

Стока
Достапно.

Ве молиме да комуницирам со нас, ние ја гарантира најголема напори за да се обезбеди вашите интереси,ве молиме да се разбере нас.
- Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. - За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
- Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење.
Шопинг - Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена.
Ние сме специјализирани во vairous камен монистра и сите видови на накит. Вашето задоволство е наша услуга цел!
Ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации
затоа што ние сме нова продавачот, така вашето мислење е важно ние ќе назад купувачи најниска цена и добри услуги.
- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 .
Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Големина:
About 4x6mm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Дијаметар:
0.8inch
Објектот Должина:
100cm
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
50g
Објектот Ширина:
0.5cm
Објектот Висина:
0.5inch
Производ Карактеристики:
Чипови Синџир
Број На Модел На:
LS008
Материјал:
стаклени монистра
боја:
како Слика
Количина:
5Meter/Многу
is_customized:
Yes
Се справи со време:
3-5 workdays
Свеж

Избор на клиенти