.

.

New
пеперутка дизајн подарок сребро кристал пеперутка моден костим тока украс накит додаток 6pcsx нови

пеперутка дизајн подарок сребро кристал пеперутка моден костим тока украс накит додаток 6pcsx нови

DEN 432.00

Стока
Достапно.

Пад на Превозот Услуга (@ Филип скапоцен камен) : а, Капка Превозот е достапен за нас, што значи дека нема да акции на производи, сите што треба да направите е само да го Испратите на нашата Предмети за вашето онлајн продавници и да ви помогне да ги Промовираме нашите Производи на вашата продавница, да Комуницираат и да им служи на вашиот клиент, ја добиете вашата цел и потоа ставете ред со нас. Зелена Производ / Сертификација (@ Филип скапоцен камен) : Никел/Доведе и ниска cadmiumn Нашето производство ќе биде Стандард до НАС CPSIA Барања и ќе се грижиме за вашиот Пазар. Повратна информација (@ Филип скапоцен камен) : Директни Фабрика снабдување и ние, па ние може да обезбеди и Вети Квалитет и Конкурентна цена И вашата повратна информација е многу важно за нас : ако треба да бидат Задоволни со нашите Квалитет по Примените вашиот Парцела, Што е многу важно да помогнете ни да се изгради повеќе Кредит, Ние сме многу Ценети за својата продолжи со Поддршка и Cooperations на оваа. б, Ние ќе се однесуваме како вашиот заднинската исполнување центар, меѓувреме вие Не треба да плаќаат ништо за нашата услуга. c, Оние Пакети нема да има нашата Компанија ЛОГОТО ИНФОРМАЦИИ. КК (@ Филип скапоцен камен) : Ние имаме посебен тим за КК инспекција, И ние се обезбеди 100% Гаранција за Квалитет со тимот. Гаранција & Наплата (@ Филип скапоцен камен) : а, Pls се задржи Галвански Елементи за Сува и Не се за Перење, б, наплата може да се стави напред во рок од 3 дневна страна на Купувачот со Оштетен Photoes како основа, и објектите мора да се врати во ОРИГИНАЛНИОТ ПРЕВОЗОТ УСЛОВ за враќање на парите, ***Ние нема да бидеме Одговорни за Оштетените предизвикани од Превозот, ***И ние ќе ги Враќањето/Ре-испраќање на Превозот, ако сме направиле Грешка, инаку, Купувачот треба да биде Одговорен за двете тоа, Плаќање И Испорака (@ Филип скапоцен камен) : ЗАЧУВАМ е најдобар начин ние recgmend.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Акрилик
Големина:
50mm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
2g
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
Доведе/Никел/Cadium Слободни
Број На Модел На:
EB120725
Тип:
сребро кристал пеперутка моден костим тока
Големина:
50mm
MOQ:
6Pcs
Употреба:
Чанти, Ремени, Облека, Чевли
Контрола На Квалитет:
100% КК Помина
Метал Позлата боја:
Сјајна Сребрена(Стандардно)
Животна средина-пријателски материјал:
Бакар првенство синџир+Rhnestone+Бакарна жица
Свеж

Избор на клиенти