.

.

New
Бесплатен Превозот 1500pcs Антички Бронза Цвет Мушка Капи Наоди 6x2.8мм (Одговара на 8-12mm Лежиште) Накит Наоди трговија на Големо J0424*5

Бесплатен Превозот 1500pcs Антички Бронза Цвет Мушка Капи Наоди 6x2.8мм (Одговара на 8-12mm Лежиште) Накит Наоди трговија на

DEN 565.00
DEN 665.28

Стока
Достапно.

8 mm Дебелина : 2.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Имајте на ум Оваа точка одговара за монистра 8мм-12mm.8 mm
конверзија : 1 инч = 25. Сите производи се води слободна и животната средина-пријателски.4 mm или 1mm = 0.8 mm
Дупка големина : 0. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.
Добредојдовте на нашата продавница !
Производ функција
Материјал :
Цинк метални легури(Олово и никел безбедно)
Големина на :
Прибл : 6mm x 2. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
EMS
5-10 Работни Дена
Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
Нашите уникатни предности
Имаме акции на рака за размена на инстант превозот во рамките на 1 – 2 дена откако ќе поставите цел.
Превозот И Предавање
Превозот Метод
Испорака Датум
Превозот Бесплатно
Кина Воздухопловната
8-20 Дена на Светот
Слободен!!
DHL
5-8 Дена
ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Јас ќе ви даде добро решение. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Број На Модел На:
J0424*5
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти