.

.

New
OlingArt 75mm 6pcs Пиштол црна капа мешање боја најлон свила tassels DIY Ѓердан Обетки Накит одлуки keychain Pendant 2017 Нови

OlingArt 75mm 6pcs Пиштол црна капа мешање боја најлон свила tassels DIY Ѓердан Обетки Накит одлуки keychain Pendant 2017 Нови

DEN 113.76

Стока
Достапно.

6 СМ кол
Должина : Околу 7. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво.
NLLS-B075000-6
Напомена :
Мешана боја : ткаенина бои се мешаат случајно
Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и ќе ви овозможи 0. Ќе биде многу ценет. (100% комуникација, 100% наплата, 100% замена, 100% комуникација) ве Молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред какви било негативни или неутрални повратни информации лево.
Повратни информации ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и со 5 ѕвездички. Постои временско ограничување, Не се Шегувам
.5 cm
1 инч = 2. 100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате променето вашата адреса, или не сакаат ни да брод на друга адреса, ве молиме промени на нова адреса, кога ќе се плати нас со тоа, инаку ние нема да бидат одговорни ако пакетот е изгубена.5 mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. По боја е да не се врати како основа о~
Бидете сигурни дека вашиот омилен пакет може да пристигне брзо и безбедно, ве молиме изберете Кина Пост регистрирани парцели
Oling Art 75mm 6pcs Пиштол црна капа мешање боја најлон свила tassels DIY Ѓердан Обетки Накит одлуки keychain Pendant 2017 Нови Мешана боја : ткаенина бои се мешаат случајно
Работно Време
Работно време од понеделник до сабота, Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта на 24hours.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
7.5cm
Објектот Висина:
0.6cm
Бренд Име:
OLINGART
Број На Модел На:
NLLS-B075000-6
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Материјал:
Најлон
Објектот Тежина:
11.2g
Производ Карактеристики:
Моден tassel за earring & ѓердан
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
мешана боја:
ткаенина бои се мешаат случајно
испорака:
Бесплатен превозот
Се користи 1:
ѓердан ѓердан изработка на накит
Користете 2:
жените обетки Хривнија
Користете 3:
collares
Користете 4:
Додатоци
тестирање:
Европа и сад на Квалитетот на Животната средина
метал капа:
Пиштол Црна
Големина:
0.6*7.5cm
Свеж

Избор на клиенти