.

.

New
Нови Сребрен Тон 316L Магнетни не ' Рѓосувачки Челик Clasps со Куки Одговара за 6mm Круг Кожа Кабелот Ѓердани & Нараквици Крајот Clasps

Нови Сребрен Тон 316L Магнетни не ' Рѓосувачки Челик Clasps со Куки Одговара за 6mm Круг Кожа Кабелот Ѓердани & Нараквици Крајот

DEN 207.00
DEN 229.92

Стока
Достапно.


ilver Тон 316 L Магнетни не ' Рѓосувачки Челик Clasps со Куки Одговара за 6mm Круг Кожа Кабелот Ѓердани & Нараквици Крајот Clasps
1)Материјал : Нерѓосувачки Челик
2)Дупка Големина : 6mm
3)Бои : Сребрена на ѕвонење
4)Количина : 1pcs само
5)Пакување : 1pcs/opp вреќа
6)Тема : Еко-пријателски
7)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, UPS-от, DHL и така натаму (Освен оддалечените области).
8)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ . И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
9)Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Челик
Објектот Ширина:
0inch
Број На Модел На:
F2273
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Бренд Име:
SAUVOO
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
магнетски затворач
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бои:
тон сребро.
Пакување:
1pc.opp вреќа
Дупка со ГОЛЕМИНА:
6mm
Стил:
магнетски затворач
Тип:
магнетни тока затворач
дизајн:
магнетни clasps со куките
Функција:
5mm крајот затворач
Шема:
накит конектор
Тежина:
9g/pc
Свеж

Избор на клиенти