.

.

New
100 Компјутери Овална Драсканици Лепак На Earring Bails За Монтирање Стакло Cabochon Плочки Приврзоци За DIY Одлуки

100 Компјутери Овална Драсканици Лепак На Earring Bails За Монтирање Стакло Cabochon Плочки Приврзоци За DIY Одлуки

DEN 185.00
DEN 342.72

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
ZXSTYLE
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
0.55g
боја:
античкиот сребро,злато,бронза
Големина:
5*15mm
Свеж

Избор на клиенти