.

.

New
Трговија на големо пенливи сребро кристал D прстен шарм 10мм бар костим тока облека украс accessoris 60pcsx

Трговија на големо пенливи сребро кристал D прстен шарм 10мм бар костим тока облека украс accessoris 60pcsxnew

DEN 5760.00

Стока
Достапно.

***Ние може да направи вашата Брендирани Картичка / Цена Налепница но кој ќе биде дополнително се наплаќа. Повратна информација (@ Филип скапоцен камен) : Директни Фабрика снабдување и ние, па ние може да обезбеди и Вети Квалитет и Конкурентна цена И вашата повратна информација е многу важно за нас : ако треба да бидат Задоволни со нашите Квалитет по Примените вашиот Парцела, Што е многу важно да помогнете ни да се изгради повеќе Кредит, Ние сме многу Ценети за својата продолжи со Поддршка и Cooperations на оваа. c, Оние Пакети нема да има нашата Компанија ЛОГОТО ИНФОРМАЦИИ.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Доведе/Никел/Cadium Слободни
Објектот Висина:
0inch
Број На Модел На:
EB0501f
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Ширина:
0inch
Тип:
кристал D прстен шарм 10мм бар костим тока
Големина:
10mm BAR
MOQ:
60pcs
Контрола На Квалитет:
100% КК Помина
Метал Позлата боја:
Сјајна Сребрена(Стандардно)
Животна средина-пријателски материјал:
Бакар првенство синџир(камен носителот)+Камен+Бакарна жица
Свеж

Избор на клиенти