.

.

New
Бесплатен Превозот 60pcs/многу 10x5mm Антички Бронза Шема Кауција Монистра Накит Одлуки Наоди J0419

Бесплатен Превозот 60pcs/многу 10x5mm Антички Бронза Шема Кауција Монистра Накит Одлуки Наоди J0419

DEN 177.00
DEN 208.32

Стока
Достапно.

7 мм Дебелина : 5mm
конверзија : 1 инч = 25.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек.7 mm кауција : 1. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
EMS
5-10 Работни Дена
Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
Нашите уникатни предности
Имаме акции на рака за размена на инстант превозот во рамките на 1 – 2 дена откако ќе поставите цел. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Сите производи се води слободна и животната средина-пријателски. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.
Се сеќавам дека јас сум секогаш во вашата услуга !. Јас ќе ви даде добро решение.
Превозот И Предавање
Превозот Метод
Испорака Датум
Превозот Бесплатно
Кина Воздухопловната
8-20 Дена на Светот
Слободен!!
DHL
5-8 Дена
ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Должина:
1cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
45g
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
0.5cm
Производ Карактеристики:
bails
Број На Модел На:
J0419
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти