.

.

New
40X30MM Купола Овална Транспарентен чисто Стакло Cabochons за Фото Занает Накит Одлуки, 40x30mm, 8мм(Опсег: 7~9mm) дебел

40X30MM Купола Овална Транспарентен чисто Стакло Cabochons за Фото Занает Накит Одлуки, 40x30mm, 8мм(Опсег: 7~9mm) дебел

DEN 345.00
DEN 459.36

Стока
Достапно.


Транспарентно Стакло Cabochons, Овална, Јасно
Големина : за 40mm долго, 30мм широк, 8мм(Опсег : 7~9mm) дебела.
Сите нови стилови во уникатен стакло. Калено стакло cabochons транспарентен површината. По лепење на моделот, капак на калено стакло, за долгорочната носат. Да ги користите овие cabochons со било рамно компоненти на еден синџир или на папочната да се биде пристоен ѓердан, bracelat, или вашиот мобилен телефон " на рака.

Детали

Број На Модел На:
X-GGLA-G017
Објектот Тежина:
287g
Производ Карактеристики:
овална
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
pandahall
Тип На Објект:
накит наоди
боја:
Јасно
Обликот:
овална
Употреба:
cabochons
Шема:
други шема
единица:
20pcs
Материјал:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти