.

.

New
бесплатен превозот 0.8 mm тема кабелот shamballa јаже Бургундија Восок Мушка Кабелот одговара хривнија&ѓердан string 130meters(боја група 2)

бесплатен превозот 0.8 mm тема кабелот shamballa јаже Бургундија Восок Мушка Кабелот одговара хривнија&ѓердан string 130meters(боја

DEN 263.04

Стока
Достапно.


Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL, Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена.8 mm
Количина
130meters/pc
Тежина
175g
Боја
29 бои (како на сликата подолу)
Useage
Earring, нараквица, ѓердан монистра pendant, накит, додаток, home декорација, итн. Ви благодариме!. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.)
- Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно .
Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете порака за нас, ви благодариме! : ) Ти се исто така добредојдени да контактирате со нас за подобра цена додека голем дел треба~
Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете порака за нас, ви благодариме! : )
Вие исто така добредојдовте да контактирате со нас за подобра цена додека голем дел треба~
Детали
Материјали
кожа кабелот
Големина
0. (Вистинската транзит време може да се разликува и е најдобро да се проценува, но не гарантира.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "Кина пост Воздух Пошта" "ЕМС" "DHL" "FEDEX" , Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија,ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
13000cm
Објектот Дијаметар:
0.08cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Број На Модел На:
види детали
Бренд Име:
Azapias
Производ Карактеристики:
Восок Мушка Кабелот
Материјал:
Најлон
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
175g
Место на Потекло:
Кина (Копно)
квалитет:
ААА
Големина:
1.5mm
Свеж

Избор на клиенти