.

.

New
20pcs 61X44mm Siliver боја Шупливи Пеперутка Форма Легура Накит Наоди Конектори Цинк Легура Накит Додатоци

20pcs 61X44mm Siliver боја Шупливи Пеперутка Форма Легура Накит Наоди Конектори Цинк Легура Накит Додатоци

DEN 134.00
DEN 157.92

Стока
Достапно.


Накит Додатоци Легура Цвет Накит Наоди Конектори
Материјал : Алуминиумски
ГОЛЕМИНА : 61x44mm
БОЈА : sliver
Плаќање и Испорака
Испорака : Бесплатна испорака Кина, Воздухот е-Mail или Хонгконг пост Воздух Mail 8-20 Бизнис Денови на Светот таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS,DHL, ве молиме изберете тип на превозот со youself.
EMS- 5-8 Дена
DHL- 5-10 работни Дена
Плаќање :
alipay или кредитна картичка или некое друго
Политика на враќање
Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да го разбере ова
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
6.1cm
Објектот Ширина:
4.4cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B01588
Бренд Име:
Laudsong
Производ Карактеристики:
накит додатоци
Објектот Должина:
6.1cm
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
0.1cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Тежина:
25g
Свеж

Избор на клиенти