.

.

New
10*17MM 300Pcs/Пакет Злато & Сребрена Метал Мушка Капи Накит Наоди Додатоци

10*17MM 300Pcs/Пакет Злато & Сребрена Метал Мушка Капи Накит Наоди Додатоци

DEN 295.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.

19 /многу
96 парчиња / многу
7 MM 112 Pcs/Многу Бела Природните Слатководни Бисери Earirng Монистра DIY Накит Одлуки Додатоци Наоди US$ 19.99 /многу
112 парчиња / многу
( Plz изберете 1 боја) 2.29 /многу
25 метри / многу
0.99 /многу
15 дворови / многу
14 MM 12 Pcs Природните Слатководни Бисер Монистра, рачно изработени Топчиња Накит Монистра Шарм Приврзоци US$ 8.99 /многу
96 парчиња / многу
25ММ 10 Yards се Меша Бои Grosgrain Морнарица Стил Свадба Лента Riband Jewerly & Облека, Додатоци US$ 5.99 /многу
10 парчиња / многу
.59 /многу
5 парчиња / многу
10*13 MM 12 Pcs/Многу Малку Слон Природни Seashell Школка Лабава Мушка Diy Изработка на Накит Монистра US$ 7.5 MM (10 M/Pc,10 Pcs) се Меша Бои "Еластична" Гума Јажиња, Канапи Beading Жици Линии DIY Накит Наоди US$ 7.6 MM 20 Pcs/Многу Јасно Акрилик Стакло Еластичен Јажиња Стрингови Жици Линии DIY Изработка на Накит Канапи US$ 9.99 /многу
12 парчиња / многу
0.99 /многу
10 јарди / многу
10ММ 25 Yards се Меша 5 Бои Решетки на Ѕвонење Полиестер Grosgrain Лента Riband Webbing Коса Jewerly & Облека Додаток US$ 6.5 MM (60 M/Pc 5 Pcs) Бело "Еластична" Гума Јажиња, Канапи Beading Жици Линии DIY Накит Наоди Додатоци US$ 12.99 /многу
12 парчиња / многу
13 CM Накит Одлуки Клешти DIY Beading Алатки Поставите Додаток (Дијагонала Plier /Со Забот Рамен Plier/Тркалаат Plier) US$ 9.99 /set
8ММ 96 Pcs/Многу Природни Школка Бисер Лабава Мушка Diy Накит Додаток Наоди US$ 10.вашите нарачки вредност над $150 , можеме да ви понудиме слободен DHL, или ЕМС или Fedex превозот
(за некои coutries, не секој, ве молиме контактирајте со нас пред цел ^^)
Функција :
100% Сосема Нов
Материјал : метал
Големина : 10*17mm ( тоа е се вклопуваат 10мм големина монистра )
MOQ : 300pcs
Боја : злато & сребрена (plz изберете)
Пакет : OPP вреќа
0.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1.0cm
Објектот Тежина:
0.05g
Објектот Висина:
1.7cm
Производ Карактеристики:
за монистра
Објектот Должина:
1.7cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
444
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Дијаметар:
1.0cm
Бренд Име:
Starflalling Песна
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина:
10*17mm
Свеж

Избор на клиенти