.

.

New
16MM 1000Pcs Earring Clasps & Куки Накит Додатоци Наоди

16MM 1000Pcs Earring Clasps & Куки Накит Додатоци Наоди

DEN 443.00
DEN 503.52

Стока
Достапно.

5 MM (10 M/Pc,10 Pcs) се Меша Бои "Еластична" Гума Јажиња, Канапи Beading Жици Линии DIY Накит Наоди US$ 7.99 /set
8ММ 96 Pcs/Многу Природни Школка Бисер Лабава Мушка Diy Накит Додаток Наоди US$ 10.59 /многу
20 парчиња / многу
1 Pcs Топла Топи Лепак Пиштол (220 V 20 W) & 5 Pcs Лепак Стапови (0.19 /многу
96 парчиња / многу
7 MM 112 Pcs/Многу Бела Природните Слатководни Бисери Earirng Монистра DIY Накит Одлуки Додатоци Наоди US$ 19.29 /парче
6*9 MM 84 Pcs/Многу Розова Природни Корални Лале Тип Лабава Монистра Насоки Diy Накит Додаток Фитинзи US$ 20.99 /многу
12 парчиња / многу
13 CM Накит Одлуки Клешти DIY Beading Алатки Поставите Додаток (Дијагонала Plier /Со Забот Рамен Plier/Тркалаат Plier) US$ 9.5 MM (60 M/Pc 5 Pcs) Бело "Еластична" Гума Јажиња, Канапи Beading Жици Линии DIY Накит Наоди Додатоци US$ 12.6 MM 20 Pcs/Многу Јасно Акрилик Стакло Еластичен Јажиња Стрингови Жици Линии DIY Изработка на Накит Канапи US$ 9.99 /многу
15 дворови / многу
14 MM 12 Pcs Природните Слатководни Бисер Монистра, рачно изработени Топчиња Накит Монистра Шарм Приврзоци US$ 8.59 /многу
5 парчиња / многу
10*13 MM 12 Pcs/Многу Малку Слон Природни Seashell Школка Лабава Мушка Diy Изработка на Накит Монистра US$ 7.7*25 CM) Накит Одлуки Алатки Поставите US$ 13.49 /set
(plz изберете 1 боја), 6 MM 126 Pcs/Пакет Максимално Природни Ахат Изгубат Насоки Мушка Полу-скапоцени камења Накит Монистра US$ 7.99 /многу
10 парчиња / многу
.вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.6cm
Објектот Висина:
1.6cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
446
Објектот Должина:
1.6cm
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
earring clasps
Објектот Ширина:
1.6cm
Објектот Тежина:
1g
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Бренд Име:
Starflalling Песна
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина:
16mm
Свеж

Избор на клиенти