.

.

New
Трговија на големо 100pcs/многу DIY ZAKKA Накит Додатоци Внатрешна големина:20MM Легура/Метал Антички Бронза Празно камео pendant Наоѓање

Трговија на големо 100pcs/многу DIY ZAKKA Накит Додатоци Внатрешна големина:20MM Легура/Метал Антички Бронза Празно камео pendant

DEN 761.00
DEN 800.64

Стока
Достапно.


Ние не слушаат внимателно, и ќе одговорат на вашите повратни информации што е можно поскоро.
100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена.82 /многу
25 парчиња / многу
32-милиметри Внатрешниот : 25мм Легура/Метал Антички Сребрен Празно Фах Pendant База ,Pendant Ѓердани База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање US$ 12.
Плаќање
-Зачувам, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. поддршка богата плаќање начини.Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа !
Ви Благодариме! & Најдобри Желби
Highstar Модни Додатоци Co.
Постои временско ограничување, Не се Шегувам.98 /многу
30 парчиња / многу
38mm Внатрешниот : 30мм Легура/Метал Антички Бронза Празно Фах Pendant База ,Pendant Ѓердани База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање US$ 22.
Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка. Знаете повеќе преку ( )
Pls.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ШЕЕСЕТ TOWFISH
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Објектот Должина:
2.8inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
2.7g
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
pendant база
Број На Модел На:
P123
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
20mm
Свеж

Избор на клиенти