.

.

New
100pcs/многу 8/10/12/14MM Сребрена Боја Месинг Круг Студ Обетки Празно Камео База Settings DIY Накит Earring Додаток Наоди

100pcs/многу 8/10/12/14MM Сребрена Боја Месинг Круг Студ Обетки Празно Камео База Settings DIY Накит Earring Додаток Наоди

DEN 479.00
DEN 503.52

Стока
Достапно.

Знаете повеќе преку ( )
Pls. Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро.
Плаќање
-Зачувам, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.
Драг пријател,
Убав ден!
Вашето мислење е многу важна за нас.
Повратни информации и Спор
Мора да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот.
Ве молиме љубезно ни овозможи некое време за да ги видиш вашата порака. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо .
Услуга 100% Гаранција
Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа !
Ви Благодариме! & Најдобри Желби
. поддршка богата плаќање начини.
Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.
Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации.
Постои временско ограничување, Не се Шегувам. контактирате за ако имате било какви прашања во врска со Плаќање.
Ние не слушаат внимателно, и ќе одговорат на вашите повратни информации што е можно поскоро. Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот .
100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена.

Детали

Големина:
8mm, 10mm, 12mm, 14mm
Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Студ Обетки
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
0101201
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
ШЕЕСЕТ TOWFISH
Накит Наоди Тип:
Обетки База Поставување
боја:
Сребрена Боја/Златна Боја
Фах големина:
8/10/12/14mm
Свеж

Избор на клиенти