.

.

New
100pcs Diy Двојна Brooch База Подлога 20mm Со Клип и Безбедност Pin Назад се Користи за Brooch Коса Додатоци Шарм За Изработка на Накит

100pcs Diy Двојна Brooch База Подлога 20mm Со Клип и Безбедност Pin Назад се Користи за Brooch Коса Додатоци Шарм За Изработка

DEN 767.52

Стока
Достапно.

Било увозни давачки или ослободува се купувачот е одговорноста.
100pcs Diy Двојна Brooch База Подлога 20mm Со Клип и Безбедност Pin Назад се Користи за Brooch Коса Додатоци Шарм За Изработка на Накит
Превозот Предмети се испраќаат само по уплата. пред испорака Ако примите оштетени предмети или неисправни предмети,не кликнете на "confim испорака" buttom,ве молиме да ги фотографиите од нив,запишете го оштетени услови и контактирајте со нас веднаш Предмети вратени мора да биде во иста состојба како примени и во оригиналното пакување, со сите оригинални пакет содржина Што ќе треба да ја прими и проверете ја вашата врати пред враќање на парите или замена ќе биде дадена.
Сè може да се реши без да остават некоја негативна/неутрален повратни информации или ниска НСД. Кога предметите надвор од акциите,ние ќе ве контактираме во прв пат. Ние брод предмети, главно, EMS,кина пост време на Испорака : тоа обично трае 10-22 работни дена да испорача.
Ако имате било какви се жалат, не за да ми даде можност да ви се обратам се однесува прво , јас ќе направам мојата најголема на содржини.Ние не наплата на превозот обвиненија За предмети кои се купени со бесплатен превозот,ние ќе одземе на нашите превозот на трошоците од вашиот наплата износ
ПОВРАТНИ информации
Откако на вашиот предмети пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен повратните информации тогаш јас ќе те оставам на истото, ако имате било какви проблеми не ве молиме да контактирате со мене, тогаш јас може да ми помогне .

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
LEZAM
Објектот Ширина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Brooch Pin Клип
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Број На Модел На:
20mm
Објектот Висина:
0inch
is_customized:
Yes
Големина:
20mm
Свеж

Избор на клиенти