.

.

New
50pcs/многу Модни накит settings 14MM сребро позлатен месинг круг earring Кука фах поставување

50pcs/многу Модни накит settings 14MM сребро позлатен месинг круг earring Кука фах поставување

DEN 464.00
DEN 488.64

Стока
Достапно.


Постои временско ограничување, Не се Шегувам.28 /многу
50 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 100 PCS Антички Бронза Pendant 25мм Круна Коцки,Празно Pendant Камео Cabochon US$ 26. Знаете повеќе преку ( )
Pls.58 /многу
100 парчиња / многу
Античкиот Бронза Pendant 13*18mm 18*25мм 30*40mm Чипка Коцки,Празно Pendant Основи Камео Cabochon US$ 29.29 /многу
80 парчиња / многу
50pcs внатрешниот : 25мм Легура/Метал Антички Бронза Дрво Празно Pendant Фах База Накит База Камео Поставување US$ 16.
Услуга 100% Гаранција
Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.
Highstar Модни Додатоци Co.Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа !
Ви Благодариме! & Најдобри Желби
Highstar Модни Додатоци Co.
Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации. контактирате за ако имате било какви прашања во врска со Плаќање.58 /многу
50 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 80pcs 8x23mm Антички Бронза Метални Легури на Шапка Шарм Мода Накит Одговара DIY Накит Одлуки Шарм Pendant US$ 11.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ШЕЕСЕТ TOWFISH
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
1.4cm
Објектот Должина:
0inch
Метали Тип:
Бакар
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
обетки settings
Број На Модел На:
108
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти