.

.

New
30ММ 300Pcs/многу Метал Сребро Злато, Бронза Никел Обложено со Рамна Глава Иглички Diy Накит Додатоци

30ММ 300Pcs/многу Метал Сребро Злато, Бронза Никел Обложено со Рамна Глава Иглички Diy Накит Додатоци

DEN 102.00
DEN 112.80

Стока
Достапно.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Железо
Боја : Сребрена/Gold/Бронза/Никел
Големина : 30x0.7mm
Количина : 300 КОМПЈУТЕРИ
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван ch ина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи within2-5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
lae1sa
Материјал:
Метал
Големина:
3.0cm
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Дијаметар:
0.07cm
Објектот Должина:
3.0cm
Објектот Тежина:
15g
Објектот Ширина:
0.07cm
Објектот Висина:
3.0cm
Производ Карактеристики:
Иглички
Број На Модел На:
EL024
Свеж

Избор на клиенти