.

.

New
50pcs/многу Модни накит settings 12MM сребро позлатен месинг круг обетки Кука фах поставување bezels

50pcs/многу Модни накит settings 12MM сребро позлатен месинг круг обетки Кука фах поставување bezels

DEN 451.00
DEN 474.72

Стока
Достапно.

Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа !
Ви Благодариме! & Најдобри Желби
Highstar Модни Додатоци Co.
Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка. Знаете повеќе преку ( )
Pls.28 /парче
Легура/Метал Антички Бронза 18*25мм Празно Фах Брошеви Прилагодувања ,Чипка Подлога Фах Брошеви База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање US$ 12.
Ве молиме љубезно ни овозможи некое време за да ги видиш вашата порака.86 /многу
30 парчиња / многу
Zakka~Антички Бронза Pendant 18*25мм Коцки,Празно Pendant Основи Камео Cabochon,Рамки Pendant Прилагодувања за Стакло или Налепници US$ 26. контактирате за ако имате било какви прашања во врска со Плаќање.
100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена.98 /многу
100 парчиња / многу
Внатрешниот : 25мм Легура/Метал Сребро Позлатен Празно Подлога Фах Pendant База ,Ѓердан База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање US$ 16.28 /многу
50 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 100 PCS Антички Бронза Pendant 25мм Круна Коцки,Празно Pendant Камео Cabochon US$ 26.29 /многу
80 парчиња / многу
50pcs внатрешниот : 25мм Легура/Метал Антички Бронза Дрво Празно Pendant Фах База Накит База Камео Поставување US$ 16. поддршка богата плаќање начини.
Highstar Модни Додатоци Co.
Драг пријател,
Убав ден!
Вашето мислење е многу важна за нас.
Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации.
Услуга 100% Гаранција
Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ШЕЕСЕТ TOWFISH
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Метали Тип:
Бакар
Производ Карактеристики:
Обетки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал
Свеж

Избор на клиенти