.

.

New
5Meter Малезија Jade Жица Завиткан Rosary Синџир,Фацетирани Rondelle мушка Синџири Мода Жените Слатка Џемпер Синџири Материјали

5Meter Малезија Jade Жица Завиткан Rosary Синџир,Фацетирани Rondelle мушка Синџири Мода Жените Слатка Џемпер Синџири Материјали

DEN 1078.00
DEN 1146.24

Стока
Достапно.

Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да ги споделите со повеќе креаторите исто како мене. Имаме поголеми акции и може да понуди трговија на големо цена. Ве молиме да комуницирам со нас, ние ја гарантира најголема напори за да се обезбеди вашите интереси,ве молиме да се разбере нас. Ако ние сме двете недоразбирање, ве молиме да не брзаат ми се лоши или неутрален повратни информации. Ако ви е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.Со нетрпение очекувам да соработуваат за вас
Пакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.
Шопинг - Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена. Вашето задоволство е наша услуга цел!
Ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации
затоа што ние сме нова продавачот, така вашето мислење е важно ние ќе назад купувачи најниска цена и добри услуги.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
50g
Објектот Дијаметар:
0.8inch
Големина:
About 3x4mm
Објектот Висина:
0.5inch
Број На Модел На:
LS168
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Должина:
100cm
Објектот Ширина:
0.5cm
Производ Карактеристики:
Rondelle Синџир
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Jade
боја:
како Слика
Количина:
5Meter/Многу
is_customized:
Yes
Се справи со време:
3-5 workdays
Свеж

Избор на клиенти