.

.

New
500Pcs/многу Слободни Никел ~ Бакар Crimp Крајот Монистра Опфаќа Накит Додатоци

500Pcs/многу Слободни Никел ~ Бакар Crimp Крајот Монистра Опфаќа Накит Додатоци

DEN 422.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.19 /многу
36 парчиња / многу
17 MM Прилагодливи Метален Стап Прстен Settings Накит Наоди Додаток US$ 15. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.77 /многу
100 парчиња / многу
. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.77 /многу
2000 парчиња / многу
28 MM (36 Pcs Мешани 6 Бои) Цвет Природни Школка Лабава Мушка Полу-скапоцен камен Накит Монистра DIY Додаток US$ 17.
Бесплатен Превозот : Под $150 (вкупен износ, во нашата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта (во Светот); Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку EMS/Федекс,ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција,ќе испрати парцела преку EMS/Федекс( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ).

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Објектот Должина:
0.5cm
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
1g
Објектот Ширина:
0.5cm
Објектот Висина:
0.5cm
Производ Карактеристики:
отворете crimp монистра
Број На Модел На:
1622
димензии(ширина):
5mm или 3мм
MOQ:
500pcs
Пакување:
OPP вреќа
Боја:
изберете plz
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти