.

.

New
20MM 150Pcs Златна Боја Метал Мушка Капи Накит Наоди Додатоци Фитинзи

20MM 150Pcs Златна Боја Метал Мушка Капи Накит Наоди Додатоци Фитинзи

DEN 464.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.77 /многу
100 парчиња / многу
15 МИЛИОНИ/многу 2 MM Позлатен Сребрен Лим Продолжен Синџири Линк Синџир Накит Наоди Компоненти US$ 8.
Ви Благодарам Многу!
метал мушка капи
20mm димензии/ширина
ПРЕВОЗОТ
1. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.77 /многу
15 метри / многу
12*17 MM 80 Pcs Мешавина Боја Слатка Форма Смола Рамен База Монистра DIY Накит Компонента & Наоди US$ 13.5 MM 100 Yards) Круг 100% Вистински Кожа Јажиња Кабелот Линија Жица Накит Наоди Додатоци US$ 19.99 /многу
500 парчиња / многу
8ММ 100 Pcs Шарм Rainestone Кристално Сребро Позлатен Лим Spacer Монистра Накит Мушка US$ 8.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Метал
Големина:
20mm
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Должина:
2cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
1g
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Висина:
1cm
Производ Карактеристики:
метал & позлатен
Број На Модел На:
1605
Големина:
20mm
Боја:
Злато
MOQ:
500pcs
Пакување:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти