.

.

New
Трговија на големо 1MM 18 во Црна боја бакар Ѓердан Ѓердан Јамка Жица Завртка Затворач

Трговија на големо 1MM 18 во Црна боја бакар Ѓердан Ѓердан Јамка Жица Завртка Затворач

DEN 720.00

Стока
Достапно.


Производи Детали
Материјал :
Челик жица(Олово и никел бесплатно)
Големина на :
Прибл : 18"
Дебелина : 1mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
мешана боја)
Количина :
Ќе добиете 10 0 Pcs на овој објект во листата цена
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Детали

боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сива, Сина, Жолта, Розова, Виолетова, Златна, Портокалова, Кафена
Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Кабли
Метали Тип:
Бакар
Свеж

Избор на клиенти