.

.

New
30ММ Круг шема стакло cabochons со мешан дрво,рамен грб,дебелина 7mm,20pcs/многу-C4746

30ММ Круг шема стакло cabochons со мешан дрво,рамен грб,дебелина 7mm,20pcs/многу-C4746

DEN 379.20

Стока
Достапно.

48 Часа Испраќање Испорака Ние брод на светот, освен Кина, Тајван, Хонгконг.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1inch
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
стакло cabochon
Објектот Должина:
1inch
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
rosebeading
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
0.65cm
Објектот Тежина:
120g
Број На Модел На:
C4746
Материјал:
Стакло
Големина:
30мм
боја:
Јасно
Свеж

Избор на клиенти