.

.

New
5Pcs Бронза на Ѕвонење Двојно Срца Цвет Чипка Метал Чанта Торба Рамка Бакнеж Затворач Заклучување Handbg се Справи со DIY Компонента 20.5x10cm

5Pcs Бронза на Ѕвонење Двојно Срца Цвет Чипка Метал Чанта Торба Рамка Бакнеж Затворач Заклучување Handbg се Справи со DIY Компонента

DEN 820.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.


5 Pcs Бронза на Ѕвонење Двојно Срца Цвет Чипка Метал Чанта Торба Рамка Бакнеж Затворач Заклучување Handbg се Справи со DIY Компонента 20.5x10cm
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Чанта Торба Затворач Заклучување DIY Материјал Легура(Олово, Никел и Кадмиум Слободни) Големина
Прибл : 20.5x10cm(8 1/8" x3 7/8")
Дупка големина : 8мм( 3/8")
Дебелина : 12mm( 4/8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Бронза на Ѕвонење Количество 5 Компјутери на Дел НЕ. N2590

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
20.5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
N2590
Објектот Тежина:
100g
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
10cm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
10cm
Производ Карактеристики:
Бакнеж Затворач Кодот
Објектот Висина:
1.2cm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти