.

.

New
30ММ Круг шема стакло cabochons со мешан elk,рамен грб,дебелина 7mm,20pcs/многу-C4753

30ММ Круг шема стакло cabochons со мешан elk,рамен грб,дебелина 7mm,20pcs/многу-C4753

DEN 379.20

Стока
Достапно.

Што треба да направам? Ве молиме контактирајте со нас за решение, и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
Прашања и одговори Колку долго ќе треба да одговори на мојата е-маил? Имаме за цел да одговори на потребите на сите пораки во рок од 24 часа од денот на приемот (ве молиме оставете малку подолго ако е-мејл нас во текот на викендот.) ако не се repsonse по 48 часа, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите.секој клиент прашање,ќе доби Професионални Услуги на Клиентите. Нормално, сите мои аукција огласи, исто така, треба да се КУПИ ТОА СЕГА листата, можете да го најдете производот ID во опис област, тогаш побарајте го во мојата продавница, ако не можете да го најдете, јавете ми се. Дали постојат било какви опасни метали во вашиот метал шарм наоди? Сите мои метални производи се ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ.
Големина : 30мм
Количина : 20pcs
Дебелина : 7mm
цртан филм слики се меша случајно во секој пакет,не може да се продаваат одделно,pls љубезно ве молиме да се разбере!!!
Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки.
Се враќа Несаканите или Несоодветни Предмети : Ако не сте задоволни со предмети што ги добив, може да се вратат на производи во рок од 30 дена од денот на испорака за враќање на парите, но купувачот се одговорни за трошоците за враќање.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1inch
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
стакло cabochon
Број На Модел На:
C4753
Објектот Должина:
1inch
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
rosebeading
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
0.65cm
Објектот Тежина:
120g
Материјал:
Стакло
Големина:
30мм
боја:
Јасно
Свеж

Избор на клиенти