.

.

New
Природни Црвени Ахат мода жена Обетки Монистра,40x13x4mm,6.5 g

Природни Црвени Ахат мода жена Обетки Монистра,40x13x4mm,6.5 g

DEN 479.52

Стока
Достапно.

Ние, исто така пакет внимателно. Можете мора да да биде подготвена да го прифати 3-4 недела заостануваат време за да ја прими.
Услови & Услови
Превозот е од страна на Кинески Воздухопловната. Вие плаќате враќање поштарина за тоа.5 g
Добредојдовте на Mygemgarden.
Се Враќа Политика
•Оваа Точка е Сосема Нов
•Реалните Слики на објектот, кои се прикажани погоре
•Ако имате некое прашање во врска со вашата нарачка по добивањето тоа, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Природни Црвени Ахат мода жена Обетки Монистра,40x13x4mm,6. Ве молиме ни e-mail за било која третман во транзит.
ГЛАСАЧКО место. Наша специјалност е исти парична казна carvings, ретки скапоцен камен монистра/cabochon, intarsia, и обичај накит. Ние нудиме бесплатно дупчење во мала количина. Можете да брод од експрес (ЕМС/UPS/DHL) на дополнителни трошоци, во зависност од тежината.
Гаранција
Ние гарантираме за нашите производи да биде точно како што е опишано во листата. Ве молиме ни e-mail, ако вашата цел не е точно.
• Може да се врати ставки не сте задоволни со, во рок од 15 дена.
Имаме години работно искуство во скапоцен камен трговија. Вие сте одговорни за какви било царински давачки. Ние би сакале да им понуди "пари гаранција за враќање" на нашата стока, онолку долго колку што може да ни покаже што е проблемот со вашата нарачка.
Плаќање Политика
• Објектот ќе биде предаден во рок од 3 дена од денот на плаќање
• Ве молиме да платите за вашиот објект во рок од 5 дена од денот на купување.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.4cm
Бренд Име:
Б&F
Накит Наоди Тип:
Кабли
Производ Карактеристики:
Моден
Објектот Должина:
4.0cm
Објектот Тежина:
6.5g
Објектот Ширина:
1.3cm
Објектот Дијаметар:
1.3cm
Број На Модел На:
22619
Материјал:
Црвено Ахат
Свеж

Избор на клиенти