.

.

New
20MM Круг шема стакло cabochons со мешан Змеј Очи,рамен грб,дебелина 6mm,20pcs/многу-C4735

20MM Круг шема стакло cabochons со мешан Змеј Очи,рамен грб,дебелина 6mm,20pcs/многу-C4735

DEN 190.08

Стока
Достапно.

Ние ќе издаде целосна наплата за цената што ја платиле за објектот. Професионални Услуги на Клиентите : ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail,контакт форма,ние ќе ви одговори на сите e-mail во рок од 24 часа. Оштетени или Грешка Предмети : По превозот преку половина на планетата, во случај дека ќе примите некој објект кој се докажува да бидат погрешни или оштетен, ние сме среќни да им помогне на, ве молиме контактирајте со нас за замена или враќање на средствата. Се вашите објекти исто така се достапни со Купи Тоа Сега формат? Јас не сакаат да чекаат.
Големина : 20mm
Количина : 20pcs
Дебелина : 6mm
цртан филм слики се меша случајно во секој пакет,не може да се продаваат одделно,pls љубезно ве молиме да се разбере!!!
Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки.секој клиент прашање,ќе доби Професионални Услуги на Клиентите. Ние обично брод од страна на DHL, FEDEX,EMS и тоа чини околу 4~7 дена пристигна Можете да изберете e Packet или Воздух Mail превозот,пратката ќе биде предаден преку Воздухопловната, обично тоа ќе трае околу 2-3 недели за Европа, САД, Австралија клиенти. Нормално, сите мои аукција огласи, исто така, треба да се КУПИ ТОА СЕГА листата, можете да го најдете производот ID во опис област, тогаш побарајте го во мојата продавница, ако не можете да го најдете, јавете ми се.

Детали

Бренд Име:
rosebeading
Материјал:
Стакло
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
120g
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
0.65cm
Производ Карактеристики:
стакло cabochon
Број На Модел На:
C4735
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Стакло
Големина:
20mm
боја:
Јасно
Свеж

Избор на клиенти