.

.

New
50pcs/многу Цинк Легура Сребрен Тон Шарм Pendant Bails Кабелот крајот За Ѓердан DIY Накит Одлуки Додатоци 9x10mm Дупка:4mm K01913

50pcs/многу Цинк Легура Сребрен Тон Шарм Pendant Bails Кабелот крајот За Ѓердан DIY Накит Одлуки Додатоци 9x10mm Дупка:4mm K01913

DEN 174.24

Стока
Достапно.


50pcs/многу Цинк Легура Сребрен Тон Шарм Pendant Bails Кабелот крајот За Ѓердан DIY Накит Одлуки Додатоци 9x10mm Дупка : 4mm K01913
Предмет Бр. : K01913
Модел : Pendnat Кауција
Материјал : Цинк легура
Големина : 9x10mm
Дупка : 4mm
Боја : Антички Сребрен
Тип : Мода
Количина : 50pcs/многу

Детали

Бренд Име:
Onebeading
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
0.9cm
Производ Карактеристики:
Pendant Bails
Објектот Дијаметар:
1.0cm
Објектот Висина:
1.0cm
Објектот Должина:
1.0cm
Објектот Тежина:
1g
Број На Модел На:
k01913
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Цинк Легура
Големина на:
9x10mm
боја:
антички сребрен
Количина:
50pcs/многу
дупка:
4mm
Свеж

Избор на клиенти