.

.

New
(50 парчиња/многу) Антички Бронза Метални Легури 17*20mm (Одговара 14mm КОЛ) двострано Круг Cabochon Pendant Settings T0119

(50 парчиња/многу) Антички Бронза Метални Легури 17*20mm (Одговара 14mm КОЛ) двострано Круг Cabochon Pendant Settings T0119

DEN 225.00
DEN 249.60

Стока
Достапно.

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $200,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од ЕМС. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Висок квалитет Guarante
Повеќе Божиќ Шарм веб :
Директни кликнете
Имаме најдобри цени !!!
Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
(50 парчиња/многу) Антички Бронза Метални Легури 17*20mm (Одговара 14mm КОЛ) двострано Круг Cabochon Pendant Settings T0119
Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 10% Попуст
Опис
Реден Број : 50pcs/многу Точка БР : T0119
Објектот Matetials : Цинк легура Главната Боја : Антички бронза Антички сребрен
Внатрешна Големина : 17*20 mm (Вклопува 14mm двострано КОЛ) (1mm=0.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
PULCHRITUDE
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
1.4cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
1.5g
Објектот Ширина:
1.7cm
Објектот Висина:
2cm
Производ Карактеристики:
Круг Cabochon
Број На Модел На:
T0119
боја :
Античкиот бронза Антички сребрен
Големина:
17*20mm (Одговара 14mm КОЛ) двострано
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
anufacturer:
жеџијанг во кина
позлата:
Античкиот Бронза Позлатен Антички сребрен Позлатен
големина на конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm 1cm=10мм
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти