.

.

New
ZEROUP BA-005 / 10pcs/многу Антички Бронза Ознака Со 18mm Круг Cabochon База Држачи накит разубавувањето Празно Шарм

ZEROUP BA-005 / 10pcs/многу Антички Бронза Ознака Со 18mm Круг Cabochon База Држачи накит разубавувањето Празно Шарм

DEN 411.00
DEN 441.60

Стока
Достапно.

Прашања и одговори Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-30 дена да пристигне од Кина Пост Воздух Mail. Ние обично брод од страна на Кина Пост Воздух Mail.Ви благодариме. Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака. Испорака во Светот превозот, освен некои земји.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение.Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање. За нас Нашата фабрика се наоѓа во Кина.5 мм
Внатре Големина : 18mm
Боја : Антички бронза
Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Ретро делови антички додатоци за накит
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Висина:
0.35cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
7.9cm
Број На Модел На:
БА-005
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Објектот Ширина:
3.05cm
Свеж

Избор на клиенти