.

.

New
25ММ Круг шема стакло cabochons со мешан калеидоскоп,рамен грб,дебелина 6.5 mm,20pcs/многу-C4739

25ММ Круг шема стакло cabochons со мешан калеидоскоп,рамен грб,дебелина 6.5 mm,20pcs/многу-C4739

DEN 283.20

Стока
Достапно.

Ние ќе издаде целосна наплата за цената што ја платиле за објектот.
Прашања и одговори Колку долго ќе треба да одговори на мојата е-маил? Имаме за цел да одговори на потребите на сите пораки во рок од 24 часа од денот на приемот (ве молиме оставете малку подолго ако е-мејл нас во текот на викендот.секој клиент прашање,ќе доби Професионални Услуги на Клиентите.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1inch
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
стакло cabochon
Објектот Должина:
1inch
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
rosebeading
Број На Модел На:
C4739
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
0.65cm
Објектот Тежина:
120g
Материјал:
Стакло
Големина:
25мм/1 инч
боја:
Јасно
Свеж

Избор на клиенти