.

.

New
50pcs/многу Антички Бронза Метални Легури Круг 19*22mm (Одговара 16mm КОЛ) Камео Pendant Cabochon Поставување Pendant Ќорци T0115

50pcs/многу Антички Бронза Метални Легури Круг 19*22mm (Одговара 16mm КОЛ) Камео Pendant Cabochon Поставување Pendant Ќорци T0115

DEN 216.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 9 : 30 часот до 12 : 00 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
PULCHRITUDE
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Висина:
2.2cm
Објектот Тежина:
1.3g
Објектот Дијаметар:
1.6cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
Круг Cabochon
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
1.9cm
Број На Модел На:
T0115
боја :
Античкиот бронза Антички сребрен
Големина:
19*22mm (Одговара 16mm КОЛ)
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
anufacturer:
жеџијанг во кина
позлата:
Античкиот Бронза Позлатен Антички сребрен Позлатен
големина на конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm 1cm=10мм
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти