.

.

New
Дувачкиот Leverback Earring Компоненти, Доведе Слободни & Никел Слободни, Сребро, Фах: 20mm; 32-милиметри

Дувачкиот Leverback Earring Компоненти, Доведе Слободни & Никел Слободни, Сребро, Фах: 20mm; 32-милиметри

DEN 1650.00
DEN 2200.32

Стока
Достапно.


Дувачкиот Leverback Earring Компоненти, Доведе Слободни & Никел Слободни, Сребро.
Големина : за 32-милиметри долга, Фах : 20mm.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Детали

Број На Модел На:
КК-C1244-20mm-S-FF
Објектот Тежина:
526g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Бренд Име:
pandahall
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Сребро.
Заврши:
Доведе Слободни & Никел Слободни
Употреба:
earring обрачот
Фах големина:
16~20mm
Фах Форма:
станот круг
единица:
200pcs
Материјал:
Дувачкиот
Свеж

Избор на клиенти