.

.

New
Трговија на големо Многу 10000piece Пеперутка-форма Метал Студ Earring Грбот Обетки Тапа Додатоци DIY Накит Одлуки Наоди

Трговија на големо Многу 10000piece Пеперутка-форма Метал Студ Earring Грбот Обетки Тапа Додатоци DIY Накит Одлуки Наоди

DEN 3223.00
DEN 3791.52

Стока
Достапно.

Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.
Повратни информации :
Тоа ќе биде многу ценети за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. прилагодливи прстен база, прилагодливи прстен ќорци, прилагодлив прстен рамки, прилагодлив прстен фах, прилагодлив прстен наоди. earring база, earring ќорци, earring рамки, earring послужавник, earring пост, earring жица, earring кука, earring затка, earring грб, earring клипови, earring наоди 3.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.4cm
Објектот Должина:
0.4cm
Објектот Дијаметар:
0.4cm
Број На Модел На:
AZ018
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
aczuv
Објектот Тежина:
1g
Производ Карактеристики:
earring грб
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Објектот Ширина:
0.3cm
Свеж

Избор на клиенти