.

.

New
304 од не 'Рѓосувачки Челик Earring Кука Наоди, од не' Рѓосувачки Челик Боја, 18x16x0.8мм, Дупка: 2mm,500pcs/многу

304 од не 'Рѓосувачки Челик Earring Кука Наоди, од не' Рѓосувачки Челик Боја, 18x16x0.8мм, Дупка: 2mm,500pcs/многу

DEN 825.00
DEN 1100.16

Стока
Достапно.


304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Earring Кука Наоди, Од Не' Рѓосувачки Челик Боја
Големина : за 16mm широк, 18mm долго, 0.8 mm дебел, дупка : 2mm.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Објектот Тежина:
93g
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Број На Модел На:
STAS-M240-04
Производ Карактеристики:
станот круг
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
Употреба:
earring куките
единица:
500pcs
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти