.

.

New
10X 13*18mm промет на ГОЛЕМО со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОВАЛНА CABOCHON ЧИПКА АНТИЧКИ БРОНЗА Прилагодливи FILIGREE ПРСТЕН БАЗА ПРАЗНО

10X 13*18mm промет на ГОЛЕМО со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОВАЛНА CABOCHON ЧИПКА АНТИЧКИ БРОНЗА Прилагодливи FILIGREE ПРСТЕН БАЗА ПРАЗНО

DEN 126.00
DEN 153.12

Стока
Достапно.


Забелешка : големината 13x18 MM е внатрешниот камен големина!
П : Дали имате минимум цел количина или вредност?
A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена. Ние ќе се вратам на вас побрзо. Ако можете да изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тогаш, вие не треба да плаќаат, ако можете да изберете само кина пост воздух пошта, ќе треба да плати $2 превозот цена. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор ПРЕД да се јавите! Ние сме чесни и одговорни продавачот и доверба нас, било несреќи ќе се реши!. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~10days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Воздух Пошта вообичаено трае 16~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји.
П : Што треба да направам ако не го добиете пакетот?
A : Како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и кина пост воздух пошта е потребно долго време на патот, ве молиме да бидат трпение, ви благодариме! Ако има преземено во текот 55 дена , ве молиме контактирајте со нас.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е ценет од 5 ѕвезди на Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги! Ве молиме контактирајте со нас кога ќе се сретне со било каков проблем, ние може да го реши секој проблем за вас.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
1.6g
Објектот Должина:
1.8inch
Број На Модел На:
61735
Објектот Ширина:
1.3cm
Бренд Име:
BITWBI
Објектот Висина:
1.8inch
Објектот Дијаметар:
1.3cm
Производ Карактеристики:
Вистински злато позлатен прстен празно
Големина:
13x18mm
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти