.

.

New
2018 Ново 1 25ММ Глеѓ Срце Облик Suspender Клипови Со Пластични Заби,Метал Pacifier Клип,Облека Клипови,50pcs Микс 16 Бои

2018 Ново 1 25ММ Глеѓ Срце Облик Suspender Клипови Со Пластични Заби,Метал Pacifier Клип,Облека Клипови,50pcs Микс 16 Бои

DEN 1140.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.

25мм Микс 16 Бои Облека Избрани Глеѓ Срце Облик Suspender клипови Хардверски Додатоци Лента Занает Пластични заб клип, mitten клипови, pacifier клипови, Suspender клипови, лигавче носители, Повикување и играчка голманите answer : ___________________________ NOTE : Кога ќе го поставите цел , ве молиме оставете порака за која боја бројот што го сакате ,ако не изберете боја ние ги испратите случајно ви благодариме . Со пластични заби за заштита на ткаенина
. Големина : 21*24 MM Срце Облик , За 25mm лента
. Ќе треба да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во. Микс од Бои : може да се меша било бои на овие 16 бои. Ние не ќе рефундирање на трошоците за превозот и не му ја надомести за превозот назад кон вас. ПОВРАТНИ информации Можете задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас . Секое парче пакет со авто-zip торба. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Враќање на средствата ќе бидат дадени до објектот се примаат назад во продавницата.само нека остави порака . Боја : 16 Бои, како picutre шоу . Карактеристики на Нашата Пластичен Клип : . Употреба : Облека, материјали, бебе pacifiers клипови, студент лична карта носителот, Играчки и Канцелариски Значка носителот, pacifier клипови, лигавче носители, старечки капак-ups-от, mitten клипови, играчка клипови, подвезици, занаети, и многу повеќе!!
ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме ,ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Тежина:
7g
Производ Карактеристики:
Срце Облик
Метали Тип:
Железо
Бренд Име:
SUTOYUEN
Објектот Висина:
1cm
Објектот Дијаметар:
2.4cm
Број На Модел На:
ЕМАЈЛОТ Срцето Suspender Клипови
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
3.6cm
Објектот Ширина:
2.5cm
боја:
21 БОИ
Обликот:
Срцето
Должина:
36mm
Име:
suspender клипови
Свеж

Избор на клиенти