.

.

New
10pcs со внатрешен 8мм Planar цвет во облик на Прстен на Рамни Ќорци на diy додатоци База на Послужавник

10pcs со внатрешен 8мм Planar цвет во облик на Прстен на Рамни Ќорци на diy додатоци База на Послужавник

DEN 95.00
DEN 119.04

Стока
Достапно.


Количина : 10 парчиња
П : Дали имате минимум цел количина или вредност?
A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена. Ние ќе се вратам на вас побрзо. Ние ќе го потврди вашиот проблем и наплата за вас во 3 работни дена. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~10days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Воздух Пошта вообичаено трае 16~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји. П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
А : ве Молиме контактирајте со нас, прво преку aliexpress порака и испратете фотографија во 7 дена.
П : Дали треба да го плати превозот цена?
A : Ние обезбеди бесплатно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за некои земји, и некои земја купувачи треба да плати $2 превозот цена. Ако можете да изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тогаш, вие не треба да плаќаат, ако можете да изберете само кина пост воздух пошта, ќе треба да плати $2 превозот цена.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е ценет од 5 ѕвезди на Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги! Ве молиме контактирајте со нас кога ќе се сретне со било каков проблем, ние може да го реши секој проблем за вас.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.8inch
Објектот Ширина:
0.8cm
Објектот Дијаметар:
0.8cm
Број На Модел На:
61701
Објектот Тежина:
1.6g
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
0.8inch
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
BITWBI
Производ Карактеристики:
Вистински злато позлатен прстен празно
Свеж

Избор на клиенти