.

.

New
Светло Сина Пластични Монети Чанта Спојки Лак Рамка Бакнеж Clasps Заклучување 9x5cm Чанта Рачка, 25Pcs

Светло Сина Пластични Монети Чанта Спојки Лак Рамка Бакнеж Clasps Заклучување 9x5cm Чанта Рачка, 25Pcs

DEN 1094.00
DEN 1215.84

Стока
Достапно.

Светло Сина Пластични Монети Чанта Спојки Лак Рамка Бакнеж Clasps Заклучување 9x5cm Чанта Рачка, 25 Pcs
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Чанта Торба за Заклучување DIY Материјал Пластика
Големина
Прибл : 9x5cm Дебелина : 12mm Ширина отвори : 9.5 cm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Светло Сина Количество 25 Компјутери

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Бакнеж Clasps
Големина:
9x5cm
Објектот Тежина:
100g
Број На Модел На:
C0242
Објектот Висина:
5cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
9cm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти