.

.

New
10pcs Антички Сребрен 11x2mm Цвет Лизгачот Изолација Монистра За 10мм Рамен Кожа

10pcs Антички Сребрен 11x2mm Цвет Лизгачот Изолација Монистра За 10мм Рамен Кожа

DEN 277.00
DEN 295.20

Стока
Достапно.


10pcs Антички Сребрен 11x2mm Цвет Лизгачот Изолација Монистра За 10мм Рамен Кожа
Количина : 10pcs
Боја : Антички Сребрен
Материјал : Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Дупка Големина : Прибл.11x2mm ( за 5mm или 10мм рамен кожа )
Надворешниот Големина : Прибл.17x17mm
Објектот Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
SunMoon
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
5.8g
Производ Карактеристики:
Никој
Број На Модел На:
Изолација
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
1.7cm
боја:
антички сребрен
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Прибл.11x2mm
Надворешниот Големина:
Прибл.17x17mm
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Големина:
11x2mm
Свеж

Избор на клиенти