.

.

New
10X со Внатрешен 16mm Антички Бронзен Прстен Поставување База Празно Накит Наоѓање Чипка Послужавник за Стакло Cabochon

10X со Внатрешен 16mm Антички Бронзен Прстен Поставување База Празно Накит Наоѓање Чипка Послужавник за Стакло Cabochon

DEN 98.88

Стока
Достапно.

Ние ќе го потврди вашиот проблем и наплата за вас во 3 работни дена. Ако можете да изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тогаш, вие не треба да плаќаат, ако можете да изберете само кина пост воздух пошта, ќе треба да плати $2 превозот цена. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е ценет од 5 ѕвезди на Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги! Ве молиме контактирајте со нас кога ќе се сретне со било каков проблем, ние може да го реши секој проблем за вас. Ние ќе се вратам на вас побрзо.
П : Што треба да направам ако не го добиете пакетот?
A : Како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и кина пост воздух пошта е потребно долго време на патот, ве молиме да бидат трпение, ви благодариме! Ако има преземено во текот 55 дена , ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор ПРЕД да се јавите! Ние сме чесни и одговорни продавачот и доверба нас, било несреќи ќе се реши!.
П : Дали треба да го плати превозот цена?
A : Ние обезбеди бесплатно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за некои земји, и некои земја купувачи треба да плати $2 превозот цена.
Ако вашата нарачка над $7 , ние ќе ги ажурира пратката да e Packet ( нормално трае 7~15 дена ) за НАС и Русија купувачи и Кина Пост Воздух Mail ( може да се следи во вашиот земји ) за други купувачи.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
1.6g
Објектот Должина:
1.6inch
Број На Модел На:
61720
Објектот Ширина:
1.6cm
Бренд Име:
BITWBI
Објектот Висина:
1.6inch
Објектот Дијаметар:
1.6cm
Производ Карактеристики:
Вистински злато позлатен прстен празно
Големина:
16mm
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти