.

.

New
2000pcs Железо Лента Crimp Завршува Накит Наоди за DIY Златни Сребрени Антички Бронзена Боја, за 10x7x5mm дупка: 2mm

2000pcs Железо Лента Crimp Завршува Накит Наоди за DIY Златни Сребрени Антички Бронзена Боја, за 10x7x5mm дупка: 2mm

DEN 962.00
DEN 1336.80

Стока
Достапно.


Железо Лентата Завршува, Доведе Слободни, Антички Бронзена Боја
за 10мм долго, 7mm широк, 5mm дебелина, дупка : 2mm
Лесен-за-користење "V" облик слот - само притиснете заедно со станот носот клешти. Внатрешни заби се одржи лента безбедно и се кријат излитен лента рабови. Топ јамка се користи за прикачување на jumpring и затворач, brooch или други наоѓање.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Број На Модел На:
E143Y-AB
Објектот Должина:
1cm
Метали Тип:
Железо
Бренд Име:
pandahall
Производ Карактеристики:
станот круг
Објектот Тежина:
46g
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Ширина:
0.7cm
Метална боја:
античкиот бронза
Заврши:
доведе слободни
Употреба:
Terminators
единица:
2000pcs
Материјал:
Железо
Свеж

Избор на клиенти