.

.

New
2 парчиња Антички Сребрен Долг Свиок Цевка Лизгачот Изолација Монистра Врежана цвеќиња За 5mm Круг Кожа Кабелот

2 парчиња Антички Сребрен Долг Свиок Цевка Лизгачот Изолација Монистра Врежана цвеќиња За 5mm Круг Кожа Кабелот

DEN 155.00
DEN 172.32

Стока
Достапно.


2 парчиња Антички Сребрен Долг Свиок Цевка Лизгачот Изолација Монистра Врежана цвеќиња За 5mm Круг Кожа Кабелот
Количина : 2 парчиња
Боја : Антички Сребрен
Материјал : Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Дупка Големина : Прибл.5mm
големина : 67*9.5 mm
тежина:12.02 g
Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
Никој
Број На Модел На:
Изолација
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SunMoon
Објектот Тежина:
12.02g
Материјал:
Метал
боја:
антички сребрен
Дупка со ГОЛЕМИНА:
5mm
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов
Големина:
67*9.5mm
Свеж

Избор на клиенти