.

.

New
304 од не 'Рѓосувачки Челик Крстот Синџири за Ѓердан Одлуки 2.3 mm дебел со Hummer Clasps, од не 'Рѓосувачки Челик Боја, 23.6(600mm)

304 од не 'Рѓосувачки Челик Крстот Синџири за Ѓердан Одлуки 2.3 mm дебел со Hummer Clasps, од не 'Рѓосувачки Челик Боја, 23.6(600mm)

DEN 546.00
DEN 757.92

Стока
Достапно.


304 од не 'Рѓосувачки Челик Ѓердан Одлуки, Крстот Синџири, со Hummer Clasps, од не' Рѓосувачки Челик Боја
Големина : за 23.6"(600mm) долго, 2.3 mm дебели, линкови : 3x2.3x0.5мм.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Објектот Тежина:
108g
Број На Модел На:
МАК-K004-05P
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Синџири
Производ Карактеристики:
станот круг
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
Употреба:
ѓердан одлуки
ѓердан големина:
Matinee(20~24)
единица:
20Strands
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти