.

.

New
10Pcs 304 од не 'Рѓосувачки Челик Копче Clasps Прстен од не' Рѓосувачки Челик Боја, 18x3mm

10Pcs 304 од не 'Рѓосувачки Челик Копче Clasps Прстен од не' Рѓосувачки Челик Боја, 18x3mm

DEN 691.00
DEN 863.52

Стока
Достапно.


10 Pcs 304 од не 'Рѓосувачки Челик Копче Clasps Прстен од не' Рѓосувачки Челик Боја, 18x3mm
304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Копче Clasps, Прстен, Од Не' Рѓосувачки Челик Боја
Големина : за 18mm во дијаметар, дебелина 3мм.
Цени по 10 компјутери
Ве молиме Имајте во предвид : бојата може да биде малку поинаков од сликата, бидејќи на различни екранот на уредот.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Објектот Тежина:
41g
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Објектот Ширина:
1.8cm
Производ Карактеристики:
клучни clasps
Објектот Должина:
1.8cm
Број На Модел На:
STAS-G039-Б
Накит Наоди Тип:
клучни clasps
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти