.

.

New
Лажни Една Казна Десет 1.5 MM/W (6g=2M) 925 Sterling Silver Синџирите за Накит Додатоци Наоди

Лажни Една Казна Десет 1.5 MM/W (6g=2M) 925 Sterling Silver Синџирите за Накит Додатоци Наоди

DEN 616.00
DEN 700.32

Стока
Достапно.

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.5% фунта сребро,
тоа е обложено 925 сребрен на лицето ,
тоа е лажен и прекршување на законот,
бидејќи знаете фунта среброто е за $1.
"Лажни Една Казна Десет" За овој производ !!!
925 фунта сребро, 92. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
големина на :
1. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.5% фунта сребро, намалување на производ, тоа е за сите фунта сребро !!!
во другите продавници, пишува "925 sterling silver" во насловот,
се продава многу ниска цена, тоа не е вистински 92.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Метал
Големина:
0.15cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Дијаметар:
0.15cm
Објектот Должина:
100cm
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Тежина:
0.048g
Објектот Ширина:
0.15cm
Објектот Висина:
0.05cm
Производ Карактеристики:
925 Sterling silver
Број На Модел На:
2209
Материјал:
925 Sterling silver
Пакување:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти